O nas

Air Liquide Healthcare jest światowym liderem w dziedzinie gazów medycznych i domowej opieki zdrowotnej.

Oferuje innowacyjne rozwiązania dotyczące gazów medycznych, sprzętu oraz usług, które są codziennie stosowane w salach operacyjnych, oddziałach intensywnej opieki medycznej i oddziałach ratunkowych, a także prywatnych praktykach lekarskich. Gazy medyczne pozwalają nam leczyć, przynosić ulgę w bólu, znieczulać oraz poprawiać funkcje oddechowe, wspomagać wykonywanie procedur medycznych. W stomatologii jesteśmy na rynku polskim od 7 lat i współpracujemy z grupą ponad 200 gabinetów stomatologicznych.

iStock-1041630080_Easy-Resize.com
Copy of Smiling patient P17 107907160_Easy-Resize.com

Właściwa opieka

Na całym świecie Air Liquide Healthcare dąży do zapewnienia klientom właściwej opieki począwszy od szpitala aż do domu z wykorzystaniem produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz świadczonych usług, które wspierają ochronę zdrowia i życia.

Naszym celem jest ochrona życia

W związku ze specyfiką naszej działalności, mamy stale do czynienia z cennym życiem ludzkim: pacjenci poddawani bolesnym procedurom na oddziałach ratunkowych i w salach operacyjnych, wystawieni na ryzyko zakażeń szpitalnych, cierpiący na choroby przewlekłe i liczne patologie, itp. Jako kluczowy gracz w dziedzinie zdrowia, Air Liquide Healthcare świadczy usługi na każdym z trzech etapów: zapobieganie, leczenie oraz obserwacja kontrolna pacjenta. Air Liquide Healthcare oferuje swoim klientom szeroki wachlarz produktów i usług, zarówno w zakresie opieki szpitalnej (gazy medyczne i kriobiologia), jak i domowej opieki medycznej u pacjenta.